تبلیغات
کرم موبر دائمی موهای زائد - نکات اپیلاسیون برای استفاده کنندگان و تازه کارها

کرم موبر دائمی موهای زائد

معرفی کرم موبرهای معتبر دنیا و آموزش استفاده از کرم موبر ها و مقایسه آنها
کرم موبر باله آ اولین و تنها کرم موبر دائمی دنیاست که شما را به آرزوی دیرینه خود یعنی بدنی بی مو و نرم و لطیف خواهد رساند. فرمولاسیون کرم موبر باله آ متشکل از جلبک های سبز است که موجب افزایش قدرت موبری کرم و نازکتر شدن موهای زائد می شود. با این ویژگی تنها با چند بار استفاده از این موبر موها بسیار نازکتر شده و دیگر رشد نخواهند کرد.

کرم موبر باله آ

اگر شما هم از خراش و ضخم های نیغ اصلاح و یا سوزش ناشی از اصلاح با تیغ خسته شده اید و به دنبال روشی بدون درد و دائمی می گردید بهتر است از کرم موبر دائمی باله آ استفاده کنید.

قابل استفاده برای آقایان و بانوان

تنها چند دقیقه پس از اینکه این کرم را روی پوست خود بمالید فولیکول های مو تضیف شده و به راحتی می توان موهای زائد و ناخواسته روی پوست را با دستمال و یا آب تمیز کرد. از دیگر فواید موبر باله آ لایه برداری سلول های مرده پوست است که بعد از تمیز کردن پوست تان پوستی درخشان و نرم و لطیف خواهید داشت.

کرم موبر باله آ برای پوست های معمولی مناسب بوده و اینکه بعضی از وب سایت ها یا پیام های بازرگانی موجود در شبکه های مختلف ادعا می کنند کرم موبر باله آ مناسب پوست های حساس است دروغ محض می باشد ( ما سلامت مشتری را فدای فروش بیشتر نمی کنیم )

کرم موبر باله آ قابل استفاده در تمامی نقاط بدن بغیر از صورت می باشد. صورت آدمی به دلیل داشتن پوستی حساس نمی توان از هر موبری برای آن استفاده کرد. ( بزودی کرم موبری دائمی مناسب برای استفاده در صورت ارایه خواهیم نمود )

کرم موبر باله آ حاوی روغن بادام است که روغن بادام باعث نرمی پوست و همچنین از بین رفتن چین و چروک پوست می شود. روغن بادام نقش بسزایی در تغذیه و آبرسانی پوست ایفا می کند و به دلیل بوی مطبوعی که دارد باعث خوش بو شدن پوست بعد از استفاده از کرم موبر می شود.

روغن زردآلو از دیگر عناصر موجود در کرم موبر باله ست که موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم موبر باله آ

با هر بار استفاده از موبر باله آ ضخامت موهای ناخواسته و موهای زائد کمتر شده و به مرور زمان از بین خواهند رفت بنابراین نمی توان انتظار داشت که در همان استفاده اول موهای زائد از بین بروند بلکه در یک دوره 2 الی سه ماهه ( به ضخامت مو ها بستگی دارد ) موها نازکتر شده و از بین خواهند رفت اما تاثیر کرم موبر از همان دفعه اول استفاده ملموس خواهد بود.

موبر باله آ حاصل تلاش چندین ساله محققان آلمانیست که با مطالعه بر روی گیاهان مختلف ماده ای موبر را کشف کرده اند که توانایی از بین بردن دائمی موهای زاید را دارد.

کرم موبر باله آ محصولی با کیفیتی متمایز از کمپانی dm آلمان است که محصولات آرایشی این کمپانی دارای درجه A در اروپاست و تمامی محصولات آن مورد تایید بهداشت اروپاست.

کرم موبر باله آ در رتبه بندی کرم های موبر در سال های 2008 و 2009 تا 2012 جزو 3 کرم موبر با کیفیت مورد تایید بهداشت اروپا بوده و از نظر فروش در اروپا رتبه دوم را داراست.

مزایایی که با خرید این کالا از آن بهره مند خواهم شد

  • رفع دائمی موهای زائد
  • علاوه بر رفع موهای زائد موجب نرم کنندگی و لطافت پوست می شود
  • بدون درد و سوزش
  • از همان دفعات اول استفاده از کرم موبر تاثیر آن ملموس خواهد بود
  • از شر هزینه های زیاد لیزر برای رفع موهای زائ خلاص خواهید شد
     

چگونه از موثر بودن این محصول مطمئن شوم؟

ما بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد استفاده در این زمینه را به بینندگان وبگاه خود معرفی می کنیم و از موثر بودن آن مطمئن هستیم. کرم موبر باله آ مورد تایید بهداشت اروپاست و دارای تاییدیه و لوح تقدیر ار بهداشت اروپا می باشد.

گارانتی این محصول چگونه است؟

اگر ذهنیت بدی نسبت به گارانتی دارید، پشتیبانی ما ذهنیت شما را تغییر خواهند داد. ما در کمال خوشرویی با شما برخورد نموده و محصول را بدون هیچگونه قید و شرطی پس خواهیم گرفت.

ما بدنبال مشتریان راضی و خشنود هستیم تا  با آنها سالها کار کنیم. بنابرین اگر مشتری راضی نبود ، تمامی مسوولیت را می پذیریم.قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ


 

سوالات متداول

طریقه استفاده از کرم موبر باله آ چگونه است؟
مقدار مناسبی از کرم موبر را ( متناسب با ضخامت مو برای موهای نازک لایه نازکتر و برای موهای ضخیم لایه کلفت تر از کرم موبر ) با کاردک رایگانی که کنار کرم موبر باله آ ارایه می شود روی پوست خود بمالید و 10 دقیقه صبر کنید تا کرم موبر در پوست نفوذ کرده و موها را تضعیف کند سپس ناحیه کوچکی را امتحان کنید اگر موها به راحتی پاک می شوند تمامی موها و کرم را با دستمال مرطوب از روی پوست خود تمیز کنید. خداکتر مدت زمان باقی ماندن کرم روی پوست 15 دقیقه است.

یک تیوب یا قوطی باله آ برای چه مدتی کافی است؟

6 تا 7 ماه برای پشت گردن

4 تا 5 ماه برای زیر بغل

1 تا 2 ماه دست ها

1 ماه برای پشت

2 ماه برای شکم

5 تا 6 ماه برای خط مایو

1 تا 2 ماه برای پاها

آیا واقعا با باله آ موهای زائد به طور دائمی از بین می روند؟
بله. موبر باله آ از ترکیبات گیاهی بی نظیری استفاده می کند که محققان با مطالعه چندین ساله توانسته اند آن را کشف کنند و شما تنها با چند بار استفاده از این کرم موبر به آرزوی خود یعنی از بین رفتن دائمی موهای زائد خواهید رسید.

بعضی از وب سایت ها ادعا می کنند که دائمی بودن موبری این کرم موبر دروغ است آیا پاسخی برای این ادعا ها دارید؟
تمامی این افرادی که چنین ادعایی دارند یا از این کرم موبر استفاده نکرده اند و یا تنها یک دفعه از آن استفاده کرده و این کرم موبر را کنار گذاشته اند. در چنین شرایطی نمی توان انتظار اثرگذاری کرم موبر را داشت و حتی در روش از بین بردن مو های زائد توسط لیزر نیز این کار با پرتوهای مضر لیزر در طول چندین جلسه در همان ناحیه انجام می گیرید.

آیا می توان در کنار باله آ از کرم موبر دیگری استفاده کرد؟
خیر. از آنجایی که مواد تشکبل دهنده کرم های موبر با یکدیگر تفاوت دارند امکان واکنش و ایجاد حساسیت در پوست در صورت ترکیب شدن آنها وجود دارد. تا 72 ساعت قبل از مالیدن کرم موبر باله روی پوست خود از کرم های موبر دیگری استفاده نکنید.

چند با در ماه از کرم موبر باله آ استفاده کنیم؟
حداقل 72 ساعت وقفه در بین هر استفاده از کرم باید وجود داشته باشد. متخصصان تولید کننده باله آ توصیه می کنند حداکثر هفته ای یک بار از کرم موبر باله آ استفاده شود.

آیا می توان از دئودرانت ها و عطر و ادکلن بعد از کاربرد موبر باله آ روی موضع مورد نظر استفاده کرد؟
خیر. حداقل تا 24 ساعت نباید از دئودرانت , عطر , ادکلن , و لوسیون ها و مواد الکلی در موضعی که روی آن موبر باله آ زده شده است استفاده کرد ( برای ماندگالی بیشتر مواد نفوذ کرده به پوست و عدم واکنش با ترکیبات کرم ).

مالیدن کرم موبر باله آ روی چه نوع پوست هایی مضر است؟
افرادی که از بیماری های پوستی رنج می برند ( قبل از استفاده با پزشک معالج مشورت کنید )
در موضعی از پوست که ضخم و التهاب ، سوختگی , آفتاب سوختگی , جوش و لکه در آن وجود دارد.


قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ

نکاتی درباره اپیلاسیوناپیلاسیون روشی موثر و سودمند برای از بین بردن موهای ناخواسته است. محبوبیت این روش در سراسر جهان در حال افزایش است. چند عامل مهم و بسیار ضروری وجود دارند که لازم است به یاد داشته باشید. در زیر نکاتی موثر در مورد اپیلاسیون و ابزارهای آن می خوانید ادامه مطلب ...


برای بار اول اپیلاسیون سعی کنید بیش از دو روز از رشد موها نگذشته باشد. این باعث می شود تمام موها آنقدر بلند نباشند که طی اپیلاسیون شناسایی شوند و در نتیجه درد کمتری خواهید داشت!

قبل از شروع از ترکیبات پودر تالک بر روی پوستتان استفاده کنید. این کار باعث حرکت آسان تر اپیلاتور هنگام اپیلاسیون خواهد شد.

اولین اپیلاسیون را زمانی انجام دهید که حداقل برای 24 ساعت قصد دیده¬شدن پوستتان را نداشته باشید (مثلاً نخواهید به میهمانی بروید). چون ممکن است پوستتان حساسیت بروز دهد.

بهترین اقدام بعد از اپیلاسیون، استفاده از یک وان حمام گرم و عالی است. این کار باقی مانده های روغن و چربی را از پوست می زداید و آن را گرم، تمیز و راحت می کند. حتماً از یک ژل حمام آرام بخش استفاده کنید و آب را گرم نگه دارید، نه داغ، تا از خشک شدن پوست حساس تان جلوگیری شود.

بهترین عملکرد اپیلاسیون زمانی است که پوست صاف و شفاف است، به همین خاطر توصیه می شود که قبل و بعد ازآن دوش بگیرید، هم چنین قبل از شروع پوست باید کاملاً خشک شود. بعد از اپیلاسیون پوست ممکن است کمی قرمز شود، بنابراین بهتر است شب قبل از مراسمی که پیش رو دارید این کار را انجام دهید، نه همان شب.

سرتاسر پوست را در خلاف مسیر رویش مو بشویید تا موهای کوتاه بلند شوند. این کار باعث می شود فرآیند اپیلاسیون روی آنها بهتر عمل کند.

آرام اما مطمئن شروع کنید. می توانید حس کنید که اپیلاتور ریشه ی موها را محکم می گیرد. هرچه آرام تر کار کنید، موزدایی کامل تر خواهد بود. بعد از اتمام کار، وسایل اپیلاسیون را تمیز کنید تا موها در آن ها گیر نکنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید اپیلاتور اینجا کلیک کنید

اپیلاتور را در خلاف مسیر رویش موها حرکت دهید. در صورت لزوم می توانید مسیر اپیلاسیون را تغییر دهید تا نتیجه ی بهتر و کامل تری بگیرید.

فنر اپیلاسیون epilation spring

انتخاب روش موزدایی یک تصمیم شخصی است. جنبه های موثر در این انتخاب غیر از راحتی، میزان درد و هزینه است. در مجموع روش های اپیلاسیون راحت هستند و نتایج بلندمدت دارند. اگر به دنبال یک روش موزدایی خوب هستید که واکنش های پوستی یا اثرات جانبی دیگر به جا نگذارد، می توانید از فنر اپیلاسیون برای رفع موهای زائد استفاده کنید. با این وسیله می توان موهای صورت را سریع و آسان از بین برد. این فنر موها را به سرعت و از ریشه برداشته و به پوست آسیب نمی زند؛ درست برخلاف وکس یا شیو که در آنها تمام سطح پوست درگیر می شود. نکته ی مهم درمورد فنر موکن این است که بعد از استفاده باید دسته ها را به دقت بکشید و موهای چسبیده را با فوت خارج کنید. با یک دستمال آغشته به الکل هم می توانید آن را تمیز نمایید. فراموش نکنید قبل از استفاده از فنر، آرایش صورتتان را کاملاً پاک کنید.طبقه بندی:
اپیلاتور یا موکن، 
برچسب ها: اپیلاسیون، آموزش اپیلاسیون، نکاتی آموزنده درباره اپیلاسیون، اولین اپیلاسیون، اپیلاسیون موهای زائد، موهای ناخواسته،
دنبالک ها: راهنمای خرید اپیلاتور،
ارسال توسط ساناز معصومی
هرگونه کپی بردای از مطالب وبلاگ پیگرد قانونی دارد

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه