تبلیغات
کرم موبر دائمی موهای زائد - روش های رفع موهای زائد صورت

کرم موبر دائمی موهای زائد

معرفی کرم موبرهای معتبر دنیا و آموزش استفاده از کرم موبر ها و مقایسه آنها
کرم موبر باله آ اولین و تنها کرم موبر دائمی دنیاست که شما را به آرزوی دیرینه خود یعنی بدنی بی مو و نرم و لطیف خواهد رساند. فرمولاسیون کرم موبر باله آ متشکل از جلبک های سبز است که موجب افزایش قدرت موبری کرم و نازکتر شدن موهای زائد می شود. با این ویژگی تنها با چند بار استفاده از این موبر موها بسیار نازکتر شده و دیگر رشد نخواهند کرد.

کرم موبر باله آ

اگر شما هم از خراش و ضخم های نیغ اصلاح و یا سوزش ناشی از اصلاح با تیغ خسته شده اید و به دنبال روشی بدون درد و دائمی می گردید بهتر است از کرم موبر دائمی باله آ استفاده کنید.

قابل استفاده برای آقایان و بانوان

تنها چند دقیقه پس از اینکه این کرم را روی پوست خود بمالید فولیکول های مو تضیف شده و به راحتی می توان موهای زائد و ناخواسته روی پوست را با دستمال و یا آب تمیز کرد. از دیگر فواید موبر باله آ لایه برداری سلول های مرده پوست است که بعد از تمیز کردن پوست تان پوستی درخشان و نرم و لطیف خواهید داشت.

کرم موبر باله آ برای پوست های معمولی مناسب بوده و اینکه بعضی از وب سایت ها یا پیام های بازرگانی موجود در شبکه های مختلف ادعا می کنند کرم موبر باله آ مناسب پوست های حساس است دروغ محض می باشد ( ما سلامت مشتری را فدای فروش بیشتر نمی کنیم )

کرم موبر باله آ قابل استفاده در تمامی نقاط بدن بغیر از صورت می باشد. صورت آدمی به دلیل داشتن پوستی حساس نمی توان از هر موبری برای آن استفاده کرد. ( بزودی کرم موبری دائمی مناسب برای استفاده در صورت ارایه خواهیم نمود )

کرم موبر باله آ حاوی روغن بادام است که روغن بادام باعث نرمی پوست و همچنین از بین رفتن چین و چروک پوست می شود. روغن بادام نقش بسزایی در تغذیه و آبرسانی پوست ایفا می کند و به دلیل بوی مطبوعی که دارد باعث خوش بو شدن پوست بعد از استفاده از کرم موبر می شود.

روغن زردآلو از دیگر عناصر موجود در کرم موبر باله ست که موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم موبر باله آ

با هر بار استفاده از موبر باله آ ضخامت موهای ناخواسته و موهای زائد کمتر شده و به مرور زمان از بین خواهند رفت بنابراین نمی توان انتظار داشت که در همان استفاده اول موهای زائد از بین بروند بلکه در یک دوره 2 الی سه ماهه ( به ضخامت مو ها بستگی دارد ) موها نازکتر شده و از بین خواهند رفت اما تاثیر کرم موبر از همان دفعه اول استفاده ملموس خواهد بود.

موبر باله آ حاصل تلاش چندین ساله محققان آلمانیست که با مطالعه بر روی گیاهان مختلف ماده ای موبر را کشف کرده اند که توانایی از بین بردن دائمی موهای زاید را دارد.

کرم موبر باله آ محصولی با کیفیتی متمایز از کمپانی dm آلمان است که محصولات آرایشی این کمپانی دارای درجه A در اروپاست و تمامی محصولات آن مورد تایید بهداشت اروپاست.

کرم موبر باله آ در رتبه بندی کرم های موبر در سال های 2008 و 2009 تا 2012 جزو 3 کرم موبر با کیفیت مورد تایید بهداشت اروپا بوده و از نظر فروش در اروپا رتبه دوم را داراست.

مزایایی که با خرید این کالا از آن بهره مند خواهم شد

  • رفع دائمی موهای زائد
  • علاوه بر رفع موهای زائد موجب نرم کنندگی و لطافت پوست می شود
  • بدون درد و سوزش
  • از همان دفعات اول استفاده از کرم موبر تاثیر آن ملموس خواهد بود
  • از شر هزینه های زیاد لیزر برای رفع موهای زائ خلاص خواهید شد
     

چگونه از موثر بودن این محصول مطمئن شوم؟

ما بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد استفاده در این زمینه را به بینندگان وبگاه خود معرفی می کنیم و از موثر بودن آن مطمئن هستیم. کرم موبر باله آ مورد تایید بهداشت اروپاست و دارای تاییدیه و لوح تقدیر ار بهداشت اروپا می باشد.

گارانتی این محصول چگونه است؟

اگر ذهنیت بدی نسبت به گارانتی دارید، پشتیبانی ما ذهنیت شما را تغییر خواهند داد. ما در کمال خوشرویی با شما برخورد نموده و محصول را بدون هیچگونه قید و شرطی پس خواهیم گرفت.

ما بدنبال مشتریان راضی و خشنود هستیم تا  با آنها سالها کار کنیم. بنابرین اگر مشتری راضی نبود ، تمامی مسوولیت را می پذیریم.قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ


 

سوالات متداول

طریقه استفاده از کرم موبر باله آ چگونه است؟
مقدار مناسبی از کرم موبر را ( متناسب با ضخامت مو برای موهای نازک لایه نازکتر و برای موهای ضخیم لایه کلفت تر از کرم موبر ) با کاردک رایگانی که کنار کرم موبر باله آ ارایه می شود روی پوست خود بمالید و 10 دقیقه صبر کنید تا کرم موبر در پوست نفوذ کرده و موها را تضعیف کند سپس ناحیه کوچکی را امتحان کنید اگر موها به راحتی پاک می شوند تمامی موها و کرم را با دستمال مرطوب از روی پوست خود تمیز کنید. خداکتر مدت زمان باقی ماندن کرم روی پوست 15 دقیقه است.

یک تیوب یا قوطی باله آ برای چه مدتی کافی است؟

6 تا 7 ماه برای پشت گردن

4 تا 5 ماه برای زیر بغل

1 تا 2 ماه دست ها

1 ماه برای پشت

2 ماه برای شکم

5 تا 6 ماه برای خط مایو

1 تا 2 ماه برای پاها

آیا واقعا با باله آ موهای زائد به طور دائمی از بین می روند؟
بله. موبر باله آ از ترکیبات گیاهی بی نظیری استفاده می کند که محققان با مطالعه چندین ساله توانسته اند آن را کشف کنند و شما تنها با چند بار استفاده از این کرم موبر به آرزوی خود یعنی از بین رفتن دائمی موهای زائد خواهید رسید.

بعضی از وب سایت ها ادعا می کنند که دائمی بودن موبری این کرم موبر دروغ است آیا پاسخی برای این ادعا ها دارید؟
تمامی این افرادی که چنین ادعایی دارند یا از این کرم موبر استفاده نکرده اند و یا تنها یک دفعه از آن استفاده کرده و این کرم موبر را کنار گذاشته اند. در چنین شرایطی نمی توان انتظار اثرگذاری کرم موبر را داشت و حتی در روش از بین بردن مو های زائد توسط لیزر نیز این کار با پرتوهای مضر لیزر در طول چندین جلسه در همان ناحیه انجام می گیرید.

آیا می توان در کنار باله آ از کرم موبر دیگری استفاده کرد؟
خیر. از آنجایی که مواد تشکبل دهنده کرم های موبر با یکدیگر تفاوت دارند امکان واکنش و ایجاد حساسیت در پوست در صورت ترکیب شدن آنها وجود دارد. تا 72 ساعت قبل از مالیدن کرم موبر باله روی پوست خود از کرم های موبر دیگری استفاده نکنید.

چند با در ماه از کرم موبر باله آ استفاده کنیم؟
حداقل 72 ساعت وقفه در بین هر استفاده از کرم باید وجود داشته باشد. متخصصان تولید کننده باله آ توصیه می کنند حداکثر هفته ای یک بار از کرم موبر باله آ استفاده شود.

آیا می توان از دئودرانت ها و عطر و ادکلن بعد از کاربرد موبر باله آ روی موضع مورد نظر استفاده کرد؟
خیر. حداقل تا 24 ساعت نباید از دئودرانت , عطر , ادکلن , و لوسیون ها و مواد الکلی در موضعی که روی آن موبر باله آ زده شده است استفاده کرد ( برای ماندگالی بیشتر مواد نفوذ کرده به پوست و عدم واکنش با ترکیبات کرم ).

مالیدن کرم موبر باله آ روی چه نوع پوست هایی مضر است؟
افرادی که از بیماری های پوستی رنج می برند ( قبل از استفاده با پزشک معالج مشورت کنید )
در موضعی از پوست که ضخم و التهاب ، سوختگی , آفتاب سوختگی , جوش و لکه در آن وجود دارد.


قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1392
روش های رفع موهای زائد صورت Facial Hair Removal Methodsبسیاری از خانم ها وقتی در آینه نگاه می کنند، سوالاتی درمورد رفع موهای زائد صورت از خود می پرسند. آیا پرهزینه است؟ دردناک است؟ دائمی است؟ آیا موجب رشد بیشتر موها خواهد شد؟ همه ی این ها نگرانی هایی به جا برای داشتن پوستی صاف و شفاف است. محصولات مختلف بسیاری مثل کرم ها، موم ها و سفید کننده ها برای از بین بردن موهای صورت در بازار وجود دارند و همین طور تکنیک هایی مثل استفاده از لیزر. قبل از اینکه یک موی دیگر از صورتتان بکنید یا تیغ لبه صافتان را آماده کنید، در مورد آخرین محصولات و روش های رفع موهای زائد صورت بیشتر بدانید ادامه مطلب ...رشد موهای ناخواسته در صورت دلایل مختلفی ازجمله ژنتیک، هورمون ها، واکنش های دارویی و بیماری ها دارد. وقتی موها در نقاطی غیر معمول از بدن مانند چانه، لب بالا یا روی گوش می رویند، باید از آن ها خلاص شد. از بین بردن موهای صورت به خاطر طبیعت حساس آن و رویش مداوم موها دشواری های خاص خود را دارد.

روش های رفع موهای زائد صورت با فناوری پایین

گرچه شیو کردن موهای صورت وسوسه کننده است اما بهترین گزینه در دسترس نیست. شیو کردن در بهترین حالت راه حلی موقتی است. قبل از اینکه متوجه شوید موها دوباره می رویند و به فاصله ی یک روز مثل قبل خواهند شد مخصوصاً اگر تیره باشند. از طرفی شیو کردن باعث شکاف و بریدگی های بد ظاهر می شود و ممکن است منجر به عفونت شود. شیو کردن را برای مردان بگذارید و روشی زنانه برای رفع موهای صورت انتخاب کنید.

کندن موهای صورت با موچینکندن با موچین روشی قدیمی است که اگر تعداد موها کم باشد موثر خواهد بود. چون مو از ریشه در آورده می شود مدت زمان بیشتری طول می کشد تا دوباره رشد کند. البته استفاده از موچین دردناک و خسته کننده است.گزینه ی دیگر موم انداختن است. این روش هم مثل موچین موها را از ریشه درمی آورد. نوارها ی موم روی پوست قرار می گیرند، موها به آن می چسبند و وقتی که با سرعت نوار را بر می دارید تمام موهای چسبیده از پوست کنده می شوند. دردناک است اما فقط هر چهار یا شش هفته یکبار باید آن را انجام دهید. موقع موم لنداختن احتیاط کنید و ابتدا روی نقطه ای از پوست آن را تست کنید تا مطمئن شوید که پوست به آن حساس نیست. هرگز روی پوست حساس، دارای خراش یا سوزش یا آفتاب سوخته از موم استفاده نکنید.

موبرداری با شکر هم مشابه موم انداختن است با این تفاوت که به جای استفاده از موم از محلول شکر، آب و مواد طبیعی دیگر مثل بابونه و روغن درخت چای استفاده می شود. نوار های پارچه ای را در محلول فرو برده و روی پوست می گذارند. سپس آن ها را از قسمت پایینی موها بلند می کنند. این روش پوست را کمتر آزار می دهد، خوش بوست و نتیجه ی آن تا 8 هفته دوام می آورد.

کرم موبر برای صورتاستفاده از کرم ها، لوسیون ها و ژل های موبر هم روش موثری است. آن ها به صورت شیمیایی ساختار مو را تغییر داده و باعث می شوند مو جدا شده و از روی پوست پاک شود. حتماً از کرم موبر مخصوص صورت استفاده کنید چون این محصولات حاوی مواد شیمیایی قوی هستند که اغلب پوست را اذیت می کنند اما فرمول مخصوص صورت با پوست ملایم تر است. حتماً از قبل روی محل کوچکی از پوست تست کنید و دقیقاً طبق راهنمای محصول عمل کنید. باقی ماندن کرم بیشتر از زمان توصیه شده می تواند باعث سوختگی شیمیایی یا تحریک و آزردگی پوست شود. هنگام استفاده از کرم موبر صورت دقت زیادی کنید و مراقب باشید که با چشم ها تماس پیدا نکند.

وانیکا کرمی است که بانسخه قابل تهیه است و رشد موهای صورت را کم کرده و مانع آن می شود. این کرم موضعی مورد تایید سازمان غذا و داروست، آنزیمی که برای رشد مو موردنیاز است را مسدود کرده و حدود چهار تا هشت هفته طول می کشد تا نتیجه دهد. این محصول را باید تا زمانی که می خواهید مانع رشد مو شوید استفاده کنید. اگر آن را متوقف کنید تا 8 هفته بعد موها دوباره ظاهر می شوند.

دکلره کردن روش رایجی است که برای خانم هایی با موی تیره بسیار مناسب است. این روش جایگزین خوبی برای شیو کردن یا با موچین کندن موهای پشت لب است. مو باقی می ماند اما محو می شود. اثر این روش تا چندین هفته می ماند و بعد باید دوباره تکرار شود.

اپیلاتور ها محصولات قدرتمندی هستند که با استفاده از چند صفحه یا دیسک مو را از ریشه درمی آورند. این روش هم مثل موم انداختن یا موچین دردناک است. البته محصولات جدید ادعا دارند که از فناوری ملایم تری استفاده می کنند. نتایج این روش تا شش هفته ماندگار است. اپیلاتوری انتخاب کنید که برای صورت طراحی شده باشد.

روش های رفع موهای زائد صورت با فناوری بالا

شیو کردن، موم انداختن، با موچین کندن، اپیلاسیون، استفاده از کرم و دکلره یا سفید کردن تکنیک هایی هستند که برای نسل ها وجود داشته اند؛ مزایا و معایب خود را دارند و همه راه حل های موقتی هستند. اگر دنبال راه حل دائمی هستید این روش های موزدایی با فناوری بالا را در نظر داشته باشید

الکترولیز یک روش دائمی رفع موهای زائد است که با استفاده از جریانات الکتریک مو را از ریشه نابود می کند. این روش وقت گیر و پرهزینه است چراکه تمام فولیکول های مو باید یکی یکی سوزانده شوند.جریان پایه ی مو را حذف کرده، تامین خون را متوقف می سازد. ممکن است بیش از یک بار درمان مورد نیاز باشد.

موزدائی موهای زائد با الکترولیز

قبل از استفاده از الکترولیز با پزشک خود مشورت کنید چون اگر بیماری هایی مثل دیابت، ضایعات پوستی، هپاتیت، اختلالات خونی یا بسیاری ناراحتی های دیگر داشته باشید نباید از این روش استفاده کنید. همچنین اگر باردار هستید یا از تنظیم کننده ی قلب استفاده می کنید، این روش مناسب شما نیست.

الکترولیز را می توانید طی یک سری جلسات درمانی با یک تکنسین انجام دهید. بسیاری از ایالت ها به تکنسین های الکترولیز مجوز می دهند. هنگام انتخاب تکنسین بپرسید که آیا از الکترولیز «سوزنی» که تنها شکل دائمی رفع موهای زائد است استفاده می کنند یا نه.

محصولات خانگی الکترولیز هم موجد اند هرچند که بیشتر آن ها «موچین الکتریک» هستند نه محصولات الکترولیز سوزنی واقعی.

موزدایی با لیزر هم روش دیگری با فناوری بالاست که برای همه مناسب نیست. موی موردنظر باید از پوست اطراف آن تیره تر باشد. رنگ پوست شما تعیین می کند که این روش مناسب است یا نه. افراد با پوست تیره مقدار بسیار زیادی از انرژی لیزر را جذب می کنند که باعث می شود برای این روش ایده آل نباشند. افرادی با پوست برنزه و موی روشن هم همین طور چون مویشان از پوستشان روشن تر است.

موزدائی موهای زائد با لیزر

اگر می خواهید از لیزر استفاده کنید آماده ی پرداخت هزینه ی بالا باشید. این روش گران و وقت گیر است. باید به  متخصص با مجوز مراجعه کنید. به دلیل مکانیزم چرخه ی مو چندین جلسه درمان لازم است. هر جلسه می تواند صد ها دلار خرج داشته باشد. اگر این مقدار را در چهار جلسه ضرب کنید باید سرمایه گذاری بزرگی برای رفع موهای زائد صورتتان انجام دهید.

فرقی نمی کند که موهای تیره ی پشت لب را از مادرتان به ارث برده اید یا به خاطر تغییرات هورمونی موهای ناخواسته روی صورتتان دارید، اگر این موها ناخوشایند هستند باید از آن ها خلاص شوید. بسیاری محصولات موثر به رفع موهای زاید کمک می-کنند، اما باید محاسن و معایب هریک را بدانید. بسیاری از زنان مایل اند هر هشت هفته زمان کوتاهی درد را تحمل کنند. گزینه-های دیگر درد کمتری دارند اما نیازمند استفاده ی منظم هستند. کرم های نسخه ای می توانند مانع رشد مو شوند اما فقط تا زمانی که می خواهید جلوی رشد مو را بگیری باید به کار روند. الکترولیز و لیزر نتایج دائمی دارند اما روش هایی گران و زمان بر هستند که به چندین جلسه درمان نیاز دارند. هر روشی که انتخاب می کنید با پزشک خود مشورت کنید چون برخی روش ها ممکن است باعث بروز واکنش های ناسازگار شوند و یا برای بیماری های خاصی خطرناک باشند

منبع : hairremovalcream.mihanblog.comطبقه بندی:
اپیلاسیون،  الکترولیز و لیزر،  اپیلاتور یا موکن،  کرم موبر، 
برچسب ها: رفع موهای زائد صورت، روش های موزدایی صورت، برطرف کردن موهای زائد صورت،
ارسال توسط ساناز معصومی
هرگونه کپی بردای از مطالب وبلاگ پیگرد قانونی دارد

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه