تبلیغات
کرم موبر دائمی موهای زائد - نقد و بررسی اپیلاتور براون مدل سیلک اپیل اکسپرسیو 7181

کرم موبر دائمی موهای زائد

معرفی کرم موبرهای معتبر دنیا و آموزش استفاده از کرم موبر ها و مقایسه آنها
کرم موبر باله آ اولین و تنها کرم موبر دائمی دنیاست که شما را به آرزوی دیرینه خود یعنی بدنی بی مو و نرم و لطیف خواهد رساند. فرمولاسیون کرم موبر باله آ متشکل از جلبک های سبز است که موجب افزایش قدرت موبری کرم و نازکتر شدن موهای زائد می شود. با این ویژگی تنها با چند بار استفاده از این موبر موها بسیار نازکتر شده و دیگر رشد نخواهند کرد.

کرم موبر باله آ

اگر شما هم از خراش و ضخم های نیغ اصلاح و یا سوزش ناشی از اصلاح با تیغ خسته شده اید و به دنبال روشی بدون درد و دائمی می گردید بهتر است از کرم موبر دائمی باله آ استفاده کنید.

قابل استفاده برای آقایان و بانوان

تنها چند دقیقه پس از اینکه این کرم را روی پوست خود بمالید فولیکول های مو تضیف شده و به راحتی می توان موهای زائد و ناخواسته روی پوست را با دستمال و یا آب تمیز کرد. از دیگر فواید موبر باله آ لایه برداری سلول های مرده پوست است که بعد از تمیز کردن پوست تان پوستی درخشان و نرم و لطیف خواهید داشت.

کرم موبر باله آ برای پوست های معمولی مناسب بوده و اینکه بعضی از وب سایت ها یا پیام های بازرگانی موجود در شبکه های مختلف ادعا می کنند کرم موبر باله آ مناسب پوست های حساس است دروغ محض می باشد ( ما سلامت مشتری را فدای فروش بیشتر نمی کنیم )

کرم موبر باله آ قابل استفاده در تمامی نقاط بدن بغیر از صورت می باشد. صورت آدمی به دلیل داشتن پوستی حساس نمی توان از هر موبری برای آن استفاده کرد. ( بزودی کرم موبری دائمی مناسب برای استفاده در صورت ارایه خواهیم نمود )

کرم موبر باله آ حاوی روغن بادام است که روغن بادام باعث نرمی پوست و همچنین از بین رفتن چین و چروک پوست می شود. روغن بادام نقش بسزایی در تغذیه و آبرسانی پوست ایفا می کند و به دلیل بوی مطبوعی که دارد باعث خوش بو شدن پوست بعد از استفاده از کرم موبر می شود.

روغن زردآلو از دیگر عناصر موجود در کرم موبر باله ست که موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم موبر باله آ

با هر بار استفاده از موبر باله آ ضخامت موهای ناخواسته و موهای زائد کمتر شده و به مرور زمان از بین خواهند رفت بنابراین نمی توان انتظار داشت که در همان استفاده اول موهای زائد از بین بروند بلکه در یک دوره 2 الی سه ماهه ( به ضخامت مو ها بستگی دارد ) موها نازکتر شده و از بین خواهند رفت اما تاثیر کرم موبر از همان دفعه اول استفاده ملموس خواهد بود.

موبر باله آ حاصل تلاش چندین ساله محققان آلمانیست که با مطالعه بر روی گیاهان مختلف ماده ای موبر را کشف کرده اند که توانایی از بین بردن دائمی موهای زاید را دارد.

کرم موبر باله آ محصولی با کیفیتی متمایز از کمپانی dm آلمان است که محصولات آرایشی این کمپانی دارای درجه A در اروپاست و تمامی محصولات آن مورد تایید بهداشت اروپاست.

کرم موبر باله آ در رتبه بندی کرم های موبر در سال های 2008 و 2009 تا 2012 جزو 3 کرم موبر با کیفیت مورد تایید بهداشت اروپا بوده و از نظر فروش در اروپا رتبه دوم را داراست.

مزایایی که با خرید این کالا از آن بهره مند خواهم شد

 • رفع دائمی موهای زائد
 • علاوه بر رفع موهای زائد موجب نرم کنندگی و لطافت پوست می شود
 • بدون درد و سوزش
 • از همان دفعات اول استفاده از کرم موبر تاثیر آن ملموس خواهد بود
 • از شر هزینه های زیاد لیزر برای رفع موهای زائ خلاص خواهید شد
   

چگونه از موثر بودن این محصول مطمئن شوم؟

ما بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد استفاده در این زمینه را به بینندگان وبگاه خود معرفی می کنیم و از موثر بودن آن مطمئن هستیم. کرم موبر باله آ مورد تایید بهداشت اروپاست و دارای تاییدیه و لوح تقدیر ار بهداشت اروپا می باشد.

گارانتی این محصول چگونه است؟

اگر ذهنیت بدی نسبت به گارانتی دارید، پشتیبانی ما ذهنیت شما را تغییر خواهند داد. ما در کمال خوشرویی با شما برخورد نموده و محصول را بدون هیچگونه قید و شرطی پس خواهیم گرفت.

ما بدنبال مشتریان راضی و خشنود هستیم تا  با آنها سالها کار کنیم. بنابرین اگر مشتری راضی نبود ، تمامی مسوولیت را می پذیریم.قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ


 

سوالات متداول

طریقه استفاده از کرم موبر باله آ چگونه است؟
مقدار مناسبی از کرم موبر را ( متناسب با ضخامت مو برای موهای نازک لایه نازکتر و برای موهای ضخیم لایه کلفت تر از کرم موبر ) با کاردک رایگانی که کنار کرم موبر باله آ ارایه می شود روی پوست خود بمالید و 10 دقیقه صبر کنید تا کرم موبر در پوست نفوذ کرده و موها را تضعیف کند سپس ناحیه کوچکی را امتحان کنید اگر موها به راحتی پاک می شوند تمامی موها و کرم را با دستمال مرطوب از روی پوست خود تمیز کنید. خداکتر مدت زمان باقی ماندن کرم روی پوست 15 دقیقه است.

یک تیوب یا قوطی باله آ برای چه مدتی کافی است؟

6 تا 7 ماه برای پشت گردن

4 تا 5 ماه برای زیر بغل

1 تا 2 ماه دست ها

1 ماه برای پشت

2 ماه برای شکم

5 تا 6 ماه برای خط مایو

1 تا 2 ماه برای پاها

آیا واقعا با باله آ موهای زائد به طور دائمی از بین می روند؟
بله. موبر باله آ از ترکیبات گیاهی بی نظیری استفاده می کند که محققان با مطالعه چندین ساله توانسته اند آن را کشف کنند و شما تنها با چند بار استفاده از این کرم موبر به آرزوی خود یعنی از بین رفتن دائمی موهای زائد خواهید رسید.

بعضی از وب سایت ها ادعا می کنند که دائمی بودن موبری این کرم موبر دروغ است آیا پاسخی برای این ادعا ها دارید؟
تمامی این افرادی که چنین ادعایی دارند یا از این کرم موبر استفاده نکرده اند و یا تنها یک دفعه از آن استفاده کرده و این کرم موبر را کنار گذاشته اند. در چنین شرایطی نمی توان انتظار اثرگذاری کرم موبر را داشت و حتی در روش از بین بردن مو های زائد توسط لیزر نیز این کار با پرتوهای مضر لیزر در طول چندین جلسه در همان ناحیه انجام می گیرید.

آیا می توان در کنار باله آ از کرم موبر دیگری استفاده کرد؟
خیر. از آنجایی که مواد تشکبل دهنده کرم های موبر با یکدیگر تفاوت دارند امکان واکنش و ایجاد حساسیت در پوست در صورت ترکیب شدن آنها وجود دارد. تا 72 ساعت قبل از مالیدن کرم موبر باله روی پوست خود از کرم های موبر دیگری استفاده نکنید.

چند با در ماه از کرم موبر باله آ استفاده کنیم؟
حداقل 72 ساعت وقفه در بین هر استفاده از کرم باید وجود داشته باشد. متخصصان تولید کننده باله آ توصیه می کنند حداکثر هفته ای یک بار از کرم موبر باله آ استفاده شود.

آیا می توان از دئودرانت ها و عطر و ادکلن بعد از کاربرد موبر باله آ روی موضع مورد نظر استفاده کرد؟
خیر. حداقل تا 24 ساعت نباید از دئودرانت , عطر , ادکلن , و لوسیون ها و مواد الکلی در موضعی که روی آن موبر باله آ زده شده است استفاده کرد ( برای ماندگالی بیشتر مواد نفوذ کرده به پوست و عدم واکنش با ترکیبات کرم ).

مالیدن کرم موبر باله آ روی چه نوع پوست هایی مضر است؟
افرادی که از بیماری های پوستی رنج می برند ( قبل از استفاده با پزشک معالج مشورت کنید )
در موضعی از پوست که ضخم و التهاب ، سوختگی , آفتاب سوختگی , جوش و لکه در آن وجود دارد.


قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ

نقد و بررسی اپیلاتور براون مدل سیلک اپیل اکسپرسیو 7181
سیلک اپیل اکسپرسیو 7181 براون با آمیختن راحتی، طراحی راضی کننده و کیفیت؛ پوستی نرم و ابریشمین به شما می دهد. از این اپیلاتور روی پوست خشک و خیس می توان استفاده کرد. چون بی سیم است می توانید همه جا از آن استفاده کنید. سر قابل چرخش این اپیلاتور طوری طراحی شده که به راحتی با انحنا های بدن سازگار شود. سیستم ماساژ دوگانه ی منحصر به فرد آن احساس درد هنگام اپیلاسیون را به حداقل می رساند. با داشتن 40 موچین با فناوری گرفتن از نزدیک، قادر است موهایی را بردارد که بیشتر اپیلاتور ها نمی توانند. این اپیلاتور گران است اما مطابق با استاندارد های معتبر برند براون است.  ادامه مطلب ...
همه می دانیم که خانم ها هر کاری انجام می دهند تا پوستی صاف و جذاب داشته باشند و به همین دلیل است که اپیلاتور براون مدل سیلک اپیل اکسپرسیو 7181 را بررسی می کنیم. هر زنی می داند که قطعاً دامن کوتاه یا پیراهن مشکی کوتاه را با پاهای مودار نمی توان پوشید.

براون ادعا می کند که سیلک اپیل 7 با برداشتن مو هایی به طول 0.5 میلی متر پوستی صاف به شما می دهد. این تقریباً به اندازه ی یک دانه ی شن است. همه ی اپیلاتور ها نمی توانند چنین ادعایی کنند و در واقع بیشتر آن ها با موهای کوتاه بسیار مشکل دارند. اما براون تمام خصوصیات خوب یک اپیلاتور را برای ما فراهم کرده و سیلک اپیل را کم درد ترین ایپلاتور خود می داند، اما جذاب ترین ویژگی این اپیلاتور این است که می توان بدون سیم از آن استفاده کرد و آن را با خود به حمام برد.

نقد و بررسی اپیلاتور براون مدل سیلک اپیل اکسپرسیو 7181

به یاد دارم زمانی که اولین بار شنیدم اپیلاتور ها در مقایسه با تیغ برای مدت طولانی تر پوستی صاف تر به ما می دهند، تصمیم گرفتم امتحان کنم اما از درد آن می ترسیدم. هر اپیلاتوری که بخرید، در ابتدای کار درد خواهید داشت و سپس به مرور آسان تر خواهد شد. فقط باید درد را تحمل کنید. اپیلاتور براون مکانیزم ماساژ ویژه ای دارد که به کاهش درد کمک زیادی می کند. همچنین یک بسته دستمال مرطوب خنک  کننده Olay هم همراه محصول هست که به خنک شدن و آماده کردن پوست کمک می کند. البته استفاده از این اپیلاتور در حمام باید درد را به میزان زیادی کاهش دهد. بدون درد نخواهد بود، اما شکنجه و عذاب هم نخواهد بود! این هزینه ای است که بیشتر زنان برای داشتن پوستی زیبا حاضرند بپردازند.

سیلک اپیل اکسپرسیو 7181، گران قیمت است اما بالا ترین مدل براون و در واقع یکی از بهترین اپیلاتور های موجود در بازار است. برخی افراد ترجیح می دهند روی زمین خشک اپلاسیون را انجام دهند و این امکان برای شان فراهم است. این اپیلاتور ویژگی های فراوانی دارد که در اپیلاتور های ارزان تر یافت نمی شود مانند چراغ هوشمند که کمک می کند هیچ مویی از چشم نیفتد. این مدل راز داشتن پاهایی زیبا و یکی از محبوب ترین اپیلاتور هاست. براون دوباره عالی عمل کرده است!

مدل پیشرفته ی سیلک اپیل 7 راحتی، طراحی زیبای زنانه و کیفیت را با چند ویژگی جذاب دیگر در هم می آمیزد.

برخی ویژگی های اپیلاتور سیلک اپیل 7181 براون عبارت اند از:

 • 40 موکن
 • بی سیم با شارژ سریع
 • خیس و خشک
 • فناوری چنگک های نزدیک که موهایی به طول 0.5 میلی متر را برمی دارد
 • سر با قابلیت چرخش 16 درجه که با خطوط بدن منطبق می شود
 • سر متحرک SoftLift  موهای خوابیده را به سمت مو کن ها بلند می کند
 • چراغ هوشمند Smartlight هنگام کار پوست را روشن می کند
 • ماساژ متناوب احساس درد و ناراحتی را کم می کند
 • دستمال های خنک کننده ی olay  پوست را آرام می کنند
 • ضد آب و قابل شسشتو
 • تنظیمات دو سرعته
 • کیف مسافرتی
طراحی

سیلک اپیل 7 براون بادوام، کارآمد و زیباست و استفاده از آن آسان است. ساخت عالی و مستحکمی دارد چنان که از براون انتظار می رود. آنقدر محکم به نظر می رسد که در برابر افتادن هم مقاوم است.

طراحی اپیلاتور براون سیلک اپیل اکسپرسیو 7181

سیلک اپیل 7 نسخه ی پیشرفته تری از مدل قبلی براون است. بدنه ی زنانه ی باریک تری دارد که آسا تر در دست جا می گیرد. طراحی جدید  تمیز کردن را هم آسان تر کرده چون تمام سر موکن قابل دیدن است. بدنه بیشتر سفید است اما رنگ صورتی زیبایی بخش های مشخصی از اپیلاتور را متمایز می کند. وقتی آن را در دست می گیرید بسیار سبک به نظر می رسد اما کاملاً احساس می کنید آنچه قرار است انجام دهد را به خوبی انجام خواهد داد. اگر معمولاً شیو می کنید، مقداری تنظیم برای استفاده از این اپیلاتور مورد نیاز است چون اندازه ی آن بزرگتر از یک تیغ معمولی است. 2 ماساژور استوانه ای شکل بالای اپیلاتور قرار دارند که با ماساژ دادن پوست درد ناشی از ایپلاسیون را کاهش می دهند.

قبل از اینکه اپیلاتو را روشن کنید، برای صدای آن آماده باشید. برای روشن کردن باید یکی از کلید های قفل را فشار دهید و سوییچ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا روی سرعت دلخواه تان تنظیم شود. به محض اینکه روشن شود چراغ هوشمند به کار می افتد. این چراغ نوری شبیه روشنی روز روی پوست می اندازد که با آن می توانید حتی ظریف ترین مو ها را ببینید. از زمانی که براون Smart Light را به خط تولید اپیلاتور خود اضافه کرد، به یکی از بهترین نوآوران در فناوری اپیلاتور تبدیل شد. حمام من نور ضعیفی دارد و وقتی اپلاسیون می کنم مجبورم از حس به جای دیدن استفاده کنم. با اپیلاتور های دیگر مو های پشت پا یا برجستگی زانو ممکن است به راحتی از چشم بیفتند. اما در مورد این مدل نه. نور دستگاه شما را مطمئن می کند که هیچ تار مویی از قلم نیفتاده. می توانید همه ی مو ها را بردارید تا پوست صاف صاف شود

 این اپیلاتور بر خلاف مدل Epiglide ES-WD51-P پاناسونیک، پوشش غیر لغزنده ای دارد که استفاده از آن را در شرایط مرطوب آسان تر می کند

تعداد موکن ها

تعداد موکنسیلک اپیل 7، 40 موکن کوچک دارد. این بیشترین تعداد موکن در اپیلاتور هایی که دیده ایم نیست اما این اپیلاتور از فناوری گرفتن از نزدیک استفاده می کند. موی بدن به شکل سازمان یافته و مرتب رشد نمی کند. موکن ها در واقع زیگ زاگ حرکت می-کنند که باعث می شود موهای کمتری را از قلم بیندازند. موکن ها با یک زاویه ی بهینه ساخته می شوند تا بتوانند مو های کوتاه را بسیار نزدیک به پوست بگیرند. برداشتن مو های خوابیده می تواند دشوار باشد. این اپیلاتور براون شانه ندارد اما نوک های soft lift روی هر یک از موکن ها موهای خوابیده را به آرامی بلند می کنند تا موکن ها بتوانند آن ها را بردارند.

تنظیمات سرعت

تنظیم سرعت موکناپیلاتور در حالت (0) خاموش است. برای انتخاب سرعت، یکی از کلید های امنیت را فشار داده و سوییچ را در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت می چرخانید تا به سرعت دلخواه تان برسید. این اپیلاتور دو سرعت دارد: نرم (1) که بسیار ملایم است و تند (2) که بسیار پر سرعت است. در ابتدا از سرعت پایین تر استفاده کنید که قابل تحمل تر است. در هر زمانی می توانید آن را طبق میل خود تغییر دهید


سر

سیلک اپیل 7 براون سر قابل چرخشی دارد که می تواند 15 درجه به عقب یا جلو بچرخد و به شما امکان می دهد دشوار ترین جاها مثل زانو را هم اپلاسیون کنید. ویژگی چرخش به دلیل میله ی فلزی فنر مانندی است که به پشت سر اپیلاتور وصل شده است. اپیلاتور های دیگر با قسمت های استخوانی بدن مشکلات زیادی دارند اما براون 7181 حتی در آن قسمت ها هم به خوبی عمل می کند. با اینکه سر قابل چرخش به خطوط و انحناهای بدن منطبق است، اما بهتر است آن را صاف روی پوست قرار داده و سر-تاسر سطح پوست حرکت دهید.

خیس و خشک

حالت خیس و خشک اپیلاتورسیلک اپیل 7 برای استفاده روی پوست خیس و خشک طراحی شده است. بزرگ ترین مزیت سیلک اپیل 7 این است که می توانید در حمام از آن استفاده کنید. برخورد آب گرم به پوست، حساسیت آن را کم می کند. آب گرم آرامش بخش و تسکین دهنده است. می توانید از دستگاه زیر دوش استفاده کنید. مطمئن شوید که پوست تان مرطوب است تا اپیلاتور به راحتی روی آن حرکت کند. حتی می توانید از  ژل دوش برای لیز کردن پوست استفاده کنید. گرما، به گردش خون تان کمک کرده و اپیلاسیون را تجربه ای راحت تر می کند، ضمناً حساسیت پوست را کمتر می نماید.

شاید برخی ترجیح دهند که از این اپیلاتور در حمام استفاده کنند چراکه درد کمتری خواهد داشت. استفاده در حمام راحت تر هم خواهد بود چون مو ها به درون چاه کشیده شده و کف حمام پخش نمی شوند. اما برای برخی افراد ممکن است استفاده در حمام چندان موثر نباشد. مو ها هنگام دوش گرفتن به پوست می چسبند. همه ی موها کنده نمی شوند و بسته به نوع مو ی شما اپیلاتور ممکن است به جای از ریشه درآوردن آن ها صرفاً کوتاه شان کند. اگر به این مشکل برخوردید، روی پوست خشک از آن استفاده کنید. از طرفی مدت زمان دوش گرفتن هم طولانی خواهد شد چراکه اپلاسیون نسبتاً وقت گیر است. در کل، داشتن امکان استفاده در حمام بسیار خوب است.

بخش هایی از پوست که می توان از اپیلاتور روی آن ها استفاده کرد

سیلک اپیل 7181 براون فقط برای پاها و بدن طراحی شده است. تنها یک کلاهک یا سر دارد که سر کارآیی نامیده می شود و می تواند بخش بزرگ تری از بدن را بپوشاند و موهای بیشتری را با هر حرکت درآورد. از این مدل روی صورت، زیر بغل یا محدوده ی مایو استفاده نکنید چون این سر برای این نواحی بسیار بزرگ است. و بیش از حد هم دردناک خواهد بود. بیشتر افراد فقط پاها و دست ها را اپیلاسیون می کنند، بنابراین این مدل تمام چیزی است که نیاز دارید.

اگر می خواهید روی صورت، زیر بغل یا خط مایو از آن استفاده کنید، باید قطعات جدیدی برای اپلیلاتور بخرید یا مدل پیشرفته تر 7681 براون را تهیه کنید که این قطعات را دارد. این مدل درست شبیه مدل 7681 است اما تنها یکی از سر ها را دارد. سر شیو، سر صورت، سر زیر بغل و سر پیرایش گر موجود اند و می توانید جداگانه آن ها را بخرید. این لوازم را نمی توانید در محل خود تهیه کنید و باید آن ها را سفارش دهید. بسیار خوب می شد اگر این قطعات همراه محصول می بودند. اگر به دنبال اپیلاتور با کیفیت با یک سر اصلی فقط برای پاها و بدن هستید، این مدل گزینه ی فوق العاده ای است.

سطح راحتی و عملکرد

اپیلاتور های اولیه در دهه ی 1980 مطلقاً دردناک بودند! سیلک اپیل 7 براون راه زیادی پیموده است. ما هنوز اپیلاتوری نداریم که وقتی برای اولین بار اپیلاسیون می کنید درد نداشته باشد. با اینکه یک عامل درد و ناراحتی هنگام استفاده از دستگاه وجود دارد، اما قطعاً به آن عادت خواهید کرد. به علاوه ی اینکه بیشتر ما زن هستیم و به درد عادت داریم. همیشه پوست را با یک دست بکشید و اپیلاتور را با حرکات کوتاه روی پوست قرار دهید. از پایین پاها به سمت بالا حرکت کنید.
براون چند ویژگی دارد که میزان درد ناشی از کشیده شدن موها از ریشه را کاهش می دهد. اولین ویژگی لرزش است. ماساژ همراه اپیلاسیون استفاده از این مدل را راحت تر می کند. مثل وقتی که تصادفاً به چیزی بر خورد می کنید و آن قسمت از بدن را با دست می مالید تا درد کاهش یابد. ویژگی ماساژ دستگاه شبیه به این عمل می کند. دو استوانه ی شیار دار روی دو طرف وجود دارند که با تناوب بالا پوست را ماساژ می دهند. اولین استوانه پوست را برای کندن مو آماده می کند و دومی بعد از کنده شدن مو پوست را ماساژ می دهد. این ماساژ اعصاب شما را به خود مشغول کرده و درد کمتری حس خواهید کرد. حتماً با فشار ملایم استفاده کنید تا ماساژ اثری کامل داشته باشد.

دوم اینکه می توانید از این دستگاه در حمام گرم استفاده کنید که راحت تر خواهد بود.

در بسته ی محصول دستمال های خنک کننده ی olay قرار دارند که به بی حس کردن پوست کمک می کنند. آن ها را روی پوست بکشید و یک دقیق صبر کنید سپس اپلاسیون را شروع نمایید.

دستمال مرطوب Olay

این دستمال ها برای اولین اپلاسیون بسیار عالی هستند چون پوست را خنک کرده و تسکین می دهند. بعد از مدتی دیگر به آن ها نیاز نخواهید داشت اما وجود آن ها همراه محصول بسیار خوب است.

عملکرد واقعی محصول بی نظیر است. سیلک اپیل 7 براون سریع و قدرتمند است و تک تک مو ها را حتی اگر روز قبل شیو کرده باشید از جا در می آورد. حتی کوتاه ترین موها (0.5 میلی متر) را می تواند بکند. برند های دیگر موهای کوتاه را معمولاً برنمی دارند.

نوع سیم

نوع سیم اپیلاتور براون اکسپرسیو 7181سیلک اپیل 7 یک اپیلاتور کاملاً بی سیم است که به شما این امکان را می دهد هرجا که دوست دارید حتی در حمام از آن استفاده کنید. لازم نیست حتماً کنار پریز باشید و دسترسی به قسمت هایی مثل پشت زانو ها بدون اینکه نگران سیم باشید ممکن است. برای شارژ کردن ابتدا مطمئن شوید که دستگاه خاموش است. سپس یک سر سیم شارژ را به اپیلاتور وصل کنید و سر دیگر را به پریز برق. نور سبز شارژ روشن می شود و شروع به چشمک زدن می کند. وقتی دستگاه شارژ می شود این نور ثابت می ماند. زمان شارژ حدوداً 1 ساعت است. به دلایل ایمنی نمی توانید از این دستگاه وقتی در حال شارژ است استفاده کنید. فقط در حالت بدون سیم قابل استفاده است. این مدل شارژ را مدت زیادی نگه می دارد. با یک شارژ کامل، تا 40 دقیقه می توانید از دستگاه استفاده کنید. وقتی چراغ قرمز شده و شروع به چشمک زدن می کند، یعنی شارژ دستگاه کم شده و باید آن را مجدداً شارژ کنید. البته اگر به جای صرفاً یک دو شاخه پایه ی شارژ برای دستگاه در نظر گرفته شده بود، بهتر می شد.

تمیز کردن

تمیز کردن دستگاه آسان است. سر را جدا کنید و با برس داخل بسته آن را تمیز کنید. هم چنین می توانید مو کن ها را با الکل تمیز کنید تا ضد عفونی شوند. چون این مدل 100% ضد آب است، تمیز کردن زیر کلاهک راحت است. کل قسمت سر دستگاه را می-توان جدا کرده و به راحتی پاک نمود. سر دستگاه را جدا کرده و اپلیلاتور را زیر شیرآب بگیرید. بگذارید خشک شود سپس وصل کنید.

لوازم اضافه

ست محصول شامل اپیلاتور، دو شاخه ی شارژ، سر اپیلاسون کارآیی، برس تمیز کننده، بسته ی دستمال olay و یک کیف است. کیف نرم پلاستیکی بسیار ارزان تر از مدل قبلی است. مدل قبلی زیپ و کفه ی واقعی داشت. این مدل مانند ساک نخ کشی دارد. این کیف بسیار کوچک است و کاملاً اندازه ی سیم شارژ، برس تمیز کننده و سر دستگاه است.

ابعاد

7.1” x 2.6” x 7.8”
حدود 1.3 پوند1

مزایا

ماساژ به تناوب بالا: عمل لرزش اپیلاسیون را راحت تر می کند
چراغ هوشمند: نور چراغ کمک می کند هیچ مویی از چشم نیفتد
خیس و خشک: این اپیلاتور را می توان در حمام و زیر دوش استفاده کرد. این ویژگی استفاده از آن را راحت تر و تمیز کردن را هم آسان تر می کند. هم چنین روی پوست خشک هم قابل استفاده است.
دوام شارژ باتری: یک بار شارژ بسته به میزان استفاده می تواند تا چند روز طول بکشد. با هر بار شارژ می توان 40 دقیقه مداوم از آن استفاده کرد.
شارژ در یک ساعت: تقریباً یک ساعت طول می کشد تا دستگاه کامل شارژ شود. مقدار شارژ برای اپلاسیون کامل دو پا کافی است
بدون سیم: همه جا می توانید از آن استفاده کنید و سیم مزاحمی وجود ندارد.
حتی کوتاه ترین مو ها را می کند: به دلیل فناوری هوشمندانه ی آن، این اپیلاتور می تواند موهای کوتاهی که برند های دیگر معمولا نمی توانند از جا در بیاورد
پاها را صاف و نرم می کند: بر خلاف شیو، استفاده ی مداوم از اپیلاتور باعث می شود پاها برای مدت طولانی تری صاف بمانند.

معایب

صدای بلند: عصبی نشوید. تقریباً همه ی اپیلاتور ها صدای بلندی دارند که می تواند آزار دهنده باشند اما این به دلیل چرخش سریع موکن هاست
فقط بدون سیم قابل استفاده است: وقتی اپیلاتور در حال شارژ است نمی توانید از آن استفاده کنید. باید صبر کنید تا کاملاً شارژ شود. به این ترتیب باید حداقل از یک ساعت قبل برنامه ریزی کنید.
زمان بر است: استفاده از اپیلاسیون به جای تیغ زمان بیشتری طول می کشد اما نتیجه ی آن ماندگار تر است
بار اول دردناک است: اگر تا به حال اپیلاسیون نکرده اید، حتماً از دستمال های خنک کننده استفاده کنید تا درد و ناراحتی اولیه کاهش یابد
فقط برای پاها و بدن طراحی شده: این مدل فقط یک سر دارد که برای بقیه ی بدن به جز پا ها مناسب نیست. سر های دیگر برای نواحی دیگر بدن جداگانه باید خریده شوند.
نیازمند حرکت در چندین جهت است: از آنجا که موها در جهات مختلف می رویند، باید با زوایای مختلف یک ناحیه را اپیلاسون کنید تا همه ی موها را بکنید

دیگران چه می گویند

ما واقعاً نمی توانیم هیچ نکته ی منفی ای در مورد این اپیلاتور بگوییم و مشتریان هم بسیار از آن راضی هستند. این محصول 4.6 ستاره از 5 ستاره دریافت کرده است. تنها مورد منفی شخصی بود که می گفت دستگاه در حالت خشک بهتر از خیس عمل می-کند. او معتقد بود که اپیلاتور به جای کندن مو ها آن ها را می شکند. این یک ترجیح شخصی است و برخی افراد ممکن است با استفاده از آن در حمام راحت تر باشند. مشتریان از نگه داری شارژ دستگاه و راحتی تمیز کردن آن شگفت زده شدند.

تازه کار ها گزارش کردند که اپیلاسیون در ابتدا دردناک است اما عادت کردن به آن زیاد طول نمی کشد. بیشتر افراد دریافته بودند که ماساژور ها و دستمال های olay به کاهش درد اولیه کمک می کنند. در مجموع، اپیلاتور براون مدل سیلک اپیل اکسپرسیو 7181 یک اپیلاتور با کیفیت عالی است که رتبه بندی های استثنایی در مقایسه با رقبا دریافت کرده است. قیمت آن بالاتر است اما اکثریت غالب مشتریان معتقد اند که ویژگی های جذاب این دستگاه  برای توجیه قیمت بالای آن کافی است.

منبع : http://hairremovalcream.mihanblog.com
طبقه بندی:
اپیلاتور یا موکن، 
برچسب ها: براون سیلک اپیل 7181، نقد و بررسی اپیلاتور Silk epil 7181، نقد و بررسی اپیلاتور براون Silk epil 7181، خرید اپیلاتور براون سیلک اپیل اکسپرسیو 7181،
دنبالک ها: نکات اپیلاسیون برای استفاده کنندگان و تازه کارها،
ارسال توسط ساناز معصومی
هرگونه کپی بردای از مطالب وبلاگ پیگرد قانونی دارد

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه