تبلیغات
کرم موبر دائمی موهای زائد - مطالب مرداد 1391

کرم موبر دائمی موهای زائد

معرفی کرم موبرهای معتبر دنیا و آموزش استفاده از کرم موبر ها و مقایسه آنها
کرم موبر باله آ اولین و تنها کرم موبر دائمی دنیاست که شما را به آرزوی دیرینه خود یعنی بدنی بی مو و نرم و لطیف خواهد رساند. فرمولاسیون کرم موبر باله آ متشکل از جلبک های سبز است که موجب افزایش قدرت موبری کرم و نازکتر شدن موهای زائد می شود. با این ویژگی تنها با چند بار استفاده از این موبر موها بسیار نازکتر شده و دیگر رشد نخواهند کرد.

کرم موبر باله آ

اگر شما هم از خراش و ضخم های نیغ اصلاح و یا سوزش ناشی از اصلاح با تیغ خسته شده اید و به دنبال روشی بدون درد و دائمی می گردید بهتر است از کرم موبر دائمی باله آ استفاده کنید.

قابل استفاده برای آقایان و بانوان

تنها چند دقیقه پس از اینکه این کرم را روی پوست خود بمالید فولیکول های مو تضیف شده و به راحتی می توان موهای زائد و ناخواسته روی پوست را با دستمال و یا آب تمیز کرد. از دیگر فواید موبر باله آ لایه برداری سلول های مرده پوست است که بعد از تمیز کردن پوست تان پوستی درخشان و نرم و لطیف خواهید داشت.

کرم موبر باله آ برای پوست های معمولی مناسب بوده و اینکه بعضی از وب سایت ها یا پیام های بازرگانی موجود در شبکه های مختلف ادعا می کنند کرم موبر باله آ مناسب پوست های حساس است دروغ محض می باشد ( ما سلامت مشتری را فدای فروش بیشتر نمی کنیم )

کرم موبر باله آ قابل استفاده در تمامی نقاط بدن بغیر از صورت می باشد. صورت آدمی به دلیل داشتن پوستی حساس نمی توان از هر موبری برای آن استفاده کرد. ( بزودی کرم موبری دائمی مناسب برای استفاده در صورت ارایه خواهیم نمود )

کرم موبر باله آ حاوی روغن بادام است که روغن بادام باعث نرمی پوست و همچنین از بین رفتن چین و چروک پوست می شود. روغن بادام نقش بسزایی در تغذیه و آبرسانی پوست ایفا می کند و به دلیل بوی مطبوعی که دارد باعث خوش بو شدن پوست بعد از استفاده از کرم موبر می شود.

روغن زردآلو از دیگر عناصر موجود در کرم موبر باله ست که موجب نرمی و لطافت پوست می شود.

کرم موبر باله آ

با هر بار استفاده از موبر باله آ ضخامت موهای ناخواسته و موهای زائد کمتر شده و به مرور زمان از بین خواهند رفت بنابراین نمی توان انتظار داشت که در همان استفاده اول موهای زائد از بین بروند بلکه در یک دوره 2 الی سه ماهه ( به ضخامت مو ها بستگی دارد ) موها نازکتر شده و از بین خواهند رفت اما تاثیر کرم موبر از همان دفعه اول استفاده ملموس خواهد بود.

موبر باله آ حاصل تلاش چندین ساله محققان آلمانیست که با مطالعه بر روی گیاهان مختلف ماده ای موبر را کشف کرده اند که توانایی از بین بردن دائمی موهای زاید را دارد.

کرم موبر باله آ محصولی با کیفیتی متمایز از کمپانی dm آلمان است که محصولات آرایشی این کمپانی دارای درجه A در اروپاست و تمامی محصولات آن مورد تایید بهداشت اروپاست.

کرم موبر باله آ در رتبه بندی کرم های موبر در سال های 2008 و 2009 تا 2012 جزو 3 کرم موبر با کیفیت مورد تایید بهداشت اروپا بوده و از نظر فروش در اروپا رتبه دوم را داراست.

مزایایی که با خرید این کالا از آن بهره مند خواهم شد

  • رفع دائمی موهای زائد
  • علاوه بر رفع موهای زائد موجب نرم کنندگی و لطافت پوست می شود
  • بدون درد و سوزش
  • از همان دفعات اول استفاده از کرم موبر تاثیر آن ملموس خواهد بود
  • از شر هزینه های زیاد لیزر برای رفع موهای زائ خلاص خواهید شد
     

چگونه از موثر بودن این محصول مطمئن شوم؟

ما بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد استفاده در این زمینه را به بینندگان وبگاه خود معرفی می کنیم و از موثر بودن آن مطمئن هستیم. کرم موبر باله آ مورد تایید بهداشت اروپاست و دارای تاییدیه و لوح تقدیر ار بهداشت اروپا می باشد.

گارانتی این محصول چگونه است؟

اگر ذهنیت بدی نسبت به گارانتی دارید، پشتیبانی ما ذهنیت شما را تغییر خواهند داد. ما در کمال خوشرویی با شما برخورد نموده و محصول را بدون هیچگونه قید و شرطی پس خواهیم گرفت.

ما بدنبال مشتریان راضی و خشنود هستیم تا  با آنها سالها کار کنیم. بنابرین اگر مشتری راضی نبود ، تمامی مسوولیت را می پذیریم.قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ


 

سوالات متداول

طریقه استفاده از کرم موبر باله آ چگونه است؟
مقدار مناسبی از کرم موبر را ( متناسب با ضخامت مو برای موهای نازک لایه نازکتر و برای موهای ضخیم لایه کلفت تر از کرم موبر ) با کاردک رایگانی که کنار کرم موبر باله آ ارایه می شود روی پوست خود بمالید و 10 دقیقه صبر کنید تا کرم موبر در پوست نفوذ کرده و موها را تضعیف کند سپس ناحیه کوچکی را امتحان کنید اگر موها به راحتی پاک می شوند تمامی موها و کرم را با دستمال مرطوب از روی پوست خود تمیز کنید. خداکتر مدت زمان باقی ماندن کرم روی پوست 15 دقیقه است.

یک تیوب یا قوطی باله آ برای چه مدتی کافی است؟

6 تا 7 ماه برای پشت گردن

4 تا 5 ماه برای زیر بغل

1 تا 2 ماه دست ها

1 ماه برای پشت

2 ماه برای شکم

5 تا 6 ماه برای خط مایو

1 تا 2 ماه برای پاها

آیا واقعا با باله آ موهای زائد به طور دائمی از بین می روند؟
بله. موبر باله آ از ترکیبات گیاهی بی نظیری استفاده می کند که محققان با مطالعه چندین ساله توانسته اند آن را کشف کنند و شما تنها با چند بار استفاده از این کرم موبر به آرزوی خود یعنی از بین رفتن دائمی موهای زائد خواهید رسید.

بعضی از وب سایت ها ادعا می کنند که دائمی بودن موبری این کرم موبر دروغ است آیا پاسخی برای این ادعا ها دارید؟
تمامی این افرادی که چنین ادعایی دارند یا از این کرم موبر استفاده نکرده اند و یا تنها یک دفعه از آن استفاده کرده و این کرم موبر را کنار گذاشته اند. در چنین شرایطی نمی توان انتظار اثرگذاری کرم موبر را داشت و حتی در روش از بین بردن مو های زائد توسط لیزر نیز این کار با پرتوهای مضر لیزر در طول چندین جلسه در همان ناحیه انجام می گیرید.

آیا می توان در کنار باله آ از کرم موبر دیگری استفاده کرد؟
خیر. از آنجایی که مواد تشکبل دهنده کرم های موبر با یکدیگر تفاوت دارند امکان واکنش و ایجاد حساسیت در پوست در صورت ترکیب شدن آنها وجود دارد. تا 72 ساعت قبل از مالیدن کرم موبر باله روی پوست خود از کرم های موبر دیگری استفاده نکنید.

چند با در ماه از کرم موبر باله آ استفاده کنیم؟
حداقل 72 ساعت وقفه در بین هر استفاده از کرم باید وجود داشته باشد. متخصصان تولید کننده باله آ توصیه می کنند حداکثر هفته ای یک بار از کرم موبر باله آ استفاده شود.

آیا می توان از دئودرانت ها و عطر و ادکلن بعد از کاربرد موبر باله آ روی موضع مورد نظر استفاده کرد؟
خیر. حداقل تا 24 ساعت نباید از دئودرانت , عطر , ادکلن , و لوسیون ها و مواد الکلی در موضعی که روی آن موبر باله آ زده شده است استفاده کرد ( برای ماندگالی بیشتر مواد نفوذ کرده به پوست و عدم واکنش با ترکیبات کرم ).

مالیدن کرم موبر باله آ روی چه نوع پوست هایی مضر است؟
افرادی که از بیماری های پوستی رنج می برند ( قبل از استفاده با پزشک معالج مشورت کنید )
در موضعی از پوست که ضخم و التهاب ، سوختگی , آفتاب سوختگی , جوش و لکه در آن وجود دارد.


قیمت : 22000 تومان

خرید کرم موبر باله آ

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 مرداد 1391
کرم موبر هایی همچون Nair و Nads را می توان برای از بین بردن موهای تمامی نقاط بدن استفاده کرد بویژه موهای اطراف اندام های تحتانی.  این کرم ها از نوعی مواد شیمیایی برای ضعیف کردن فولیکول موها استفاده می کنند تا  بتوان آنها را با یک دستمال به آسانی از روی پوست تمیز کرد. این روش رفع موهای زائد بسیار ساده ، سریع و بدون درد است و در نهایت پوستی نرم و لطیف مانند ابریشم برایتان به ازمغان خواهد آورد.

لوازم مورد نیاز

1- کرم موبر
2- قیچی
3- دستمال مرطوب

روش انجام این کار

1- موهای اندام های تحتانی تان را کوتاه کنید تا مو های بلند مانع از کشیده شدن کرم موبر روی پوست بدن تان نشود.

2- مقدار اندکی از کرم موبر را در نقطه کوچکی از قسمت تحتانی بدن تان امتحان کنید تا از عدم ایجاد تاثیرات آلرژیک و سوزش روی پوست تان مطمئن شوید ( این کار مخصوصا برای افرادی که دارای پوستی حساس دارند توصیه می شود )

3- کرم موبر را روی همه نواحی که می خواهید موهای زائد آن را یا همان اندام های تحتانی تان بمالید. حتما دقت داشته باشید که عبارت For Sensitive skin یعنی خاص پوست های حساس و یا مختص اندام های تحتانی روی کرم موبر نوشته شده باشد. حتما دستور العمل همراه کرم موبر را مطالعه کنید ، اگر عبارت avoid Genital Contact روی آن نوشته شده باشد از آن برای اندام های تحتانی استفاده نکنید. به محض استفاده از کرم موبر دست های خود را بشویید ( در کنار برخی از کرم های موبر کاردکی مخصوص مالیدن کرم روی پوست وجود دارد که با وجود آنها دیگر نیازی به دست زدن تان به کرم موبر نحواهد بود )

4- دستورالعمل را بدقت بخوانید تا از مدت زمانی مورد نیاز برای باقی ماند کرم موبر روی پوست تان مطلع شوید. معمولا این مدت زمان حول و حوش 10 دقیقه است اما متناسب با مارک کرم موبر فرق خواهد کرد.

5- با استفاده از دستمال مرطوب کرم موبر را از روی پوست خود تمیز کنید. با این کار خواهید دید که مو های زائد نیز همراه کرم از روی پوست رفع می شوند.

6- بعد از اینکه کرم را با دستمال مرطوب از روی پوست تان تمیز کردید بهتره با آب آن نواحی را بشویید تا کرم های باقیمانده نیز میز شوند.
طبقه بندی:
کرم موبر، 
برچسب ها: رفع موهای زائد، موهای زائد، کرم موبر، موبر دائمی، موبر سریع، از بین بردن موهای زائد، خرید کرم موبر،
دنبالک ها: نحوه استفاده از کرم موبر،
ارسال توسط ساناز معصومی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1391
برای انتخاب کرم موبر چند فاکتور وجود دارد. جنسیت فرد استفاده کننده اهمیت چندانی ندارد.

کرم موبر

 مهمترین فاکتور در انتخاب موبر میزان حساسیت و آلرژیکی پوست است. اگر مستعد ابتلا به جوش و تاول روی پوست و یا واکنش پوست یه پماد ها و کرم های موضعی هستید، حتما قبل از استفاده از کرم موبر با دکتر پوست مشورت کنید. بعضی از کرم ها از ترکیباتی خاص پوست های حساس ساخته شده اند و از نرم کننده ها و الوویرا برای نرمی پوست و جلوگیری از ایجاد حساسیت در پوست در آنها استفاده می شود. کرم های موبر معمولی موادی خاص موهای نرمال و ضخیم دارند که ممکن است برای پوست های حساس مضر باشند.

از دیگر فاکتور های انتخاب کرم موبر قسمتی از بدن است که برای از بین بردن مو زائد آن کرم موبر را تهیه می کنید.  به عنوان مثال از کرم موبری که برای پشت و زانو و بازو ها ساخته شده نباید برای از بین بردن مو زائد اندام های تحتانی استفاده کنید. بهتره از موبر های خاص اندام های تحتانی برای این منظور استفاده کنید.

اکثر کرم های موبر موجود در بازار در قالب کرم ارایه می شوند اما در بعضی موارد موبر های ژل مانندی نیز وجود دارند ( که تهیه آنها بسیار سخت است ) که بسته به سلیقه خود می توانید از آنها نیز استفاده کنید.

در صورتی که هنوز علامت سوالی درباره انتخاب کرم موبر در ذهن تان وجود دارد از یک متخصص پوست دراینباره سوال کنید.طبقه بندی:
کرم موبر، 
برچسب ها: کرم موبر، انتخاب کرم موبر، مو زائد، از بین بردن موهای زائد، موبر، کرم موبر باله آ، باله آ،
دنبالک ها: نحوه استفاده از کرم موبر،
ارسال توسط ساناز معصومی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1391
بسیاری از زنان متناوبا با معضل رفع موهای زائد مواجه هستند. دو گزینه محبوبی که در حال حاضر برای این منظور وجود دارد اصلاح با تیغ و کرم های موبر هستند. اما انتخاب بهترین گزینه بریتان احتمالا کار سختی باشد. برای اینکه انتخاب مناسبی داشته باشید باید از مزایا و معایب هر دو آگاه باشید

اصلاح با تیغ از قدیمی ترین و رایج ترین انواع از بین بردن موهای بدن است. لوازم زیادی برای اصلاح با تیغ وجود دارد. برای این منظور می توان از کرم های اصلاح و تیغ اصلاح و همچنین ماشین های اصلاح الکتریکی که گرانتر هستند استفاده کرد. اما کرم های موبر کرم هایی هستند که روی پوست زده شده و باعث تضعیف موهای بالای پوست و تا حدی زیر پوست می شود.

رشد مجدد

برای بعضی از زنان داشتن پوست بی مو در اولویت قرار دارد. با اینکه هم اصلاح با تیغ و کرم های موبر موجب داشتن پوستی نرم و لطیف می شوند اما موهای اصلاح شده با تیغ اصلاح 1 الی 4 روز پس از اصلاح دوباره رشد می کنند این در حالیست که بازه رمانی برای کرم های موبر حداقل 1 الی 2 هفته می باشد.

راحتی

تیغ اصلاح و همچنین ماشین های اصلاح الکتریکی هر کدام سختی خاص خود را دارند و با سهولت نمی توان از آنها در همه قسمت های بدن استفاده کرد. اما استفاده از کرم های موبر آسان بوده و پس از چند دقیقه می توان آن را به راحتی از روی پوست تمیز کرد.

مشکلات

تیغ های اصلاح و ماشین های الکتریکی احتمال ایجاد زخم و خراش روی پوست داشته و می تواند موجب تحریک پوست شود. کرم های موبر نیز به دلیل استفاده از مواد شیمیایی می تواند باعث ایجاد حساسیت های آلرژیک و سوزش شود.

قیمت

تیغ های اصلاح ساده و کرم های اصلاح از 1 با 2 هزار تومان تا 10 یا 12 هزار تومان در بازار یافت می شود ( البته تیغ های اصلاح وارداتی همچون ژیلت به دلیل تحریم های اعمال شده به سختی در بازار بوده و در صورت وجود نیز دارای قیمت های گزافی هستند)  و ماشین های اصلاح الکتریکی یا موکن نیز از 16 الی 200 هزار تومان هستند. کرم های موبر نیز بسته به کیفیت و مارک و تاثیر آن دارای قیمت های مختلفی می باشند.

نکات مهم

هنگام استفاده از تیغ های اصلاح در حهت رشد موها اصلاح کنید تا از تحریک موهای ریز و رشد سریع آنها جلوگیری شود.

با دقت و حوصله عمل اصلاح را انجام دهید تا از آسیب زدن به خود جلوگیری شود.

قبل از استفاده از کرم موبر آن را روی قسمت کوچکی از پوست خود امتحان کنید تا از تحریکات آلرژیک و سوزش پوست ممانعت شود.

کرم های موبر دارای انواع مختلفی می باشند پس حتما از کرم های موبر معمولی برای پوست های حساس و پوست صورت استفاده نکنید و کرم موبر خاص پوست های حساس و خاص صورت را تهیه کنید
طبقه بندی:
کرم موبر، 
برچسب ها: کرم موبر، اصلاح مو، موبر، موبر دائمی، کرم،
دنبالک ها: نحوه استفاده از کرم موبر،
ارسال توسط ساناز معصومی
هرگونه کپی بردای از مطالب وبلاگ پیگرد قانونی دارد

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه